Ana içeriğe atla

Eser Bildirimi

Değerli Araştırmacı,

Siber Güvenlik Bibliyografyası her zaman geliştirilmeye ihtiyaç duymaktadır. Sizin de katkılarıyla Türkçe yazılmış siber güvenlik kitaplarını bir çatıda topluyoruz.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitabımız İnternet Mağazalarında

Kitabımız "Siber Güvenlik Bibliyografyası" internet kitapçıları aracılığıyla temin edilebilir durumdadır. Araştırmacıların işlerinde yardımcı olması dileğiyle!

Kitapyurdu'ndan ulaşmak için: https://www.kitapyurdu.com/kitap/siber-guvenlik-bibliyografyasi/486044.html 

Tanıtım Bülteni:
Bibliyografya, kapsadığı alan itibariyle yazılan bilgi birikiminin yer aldığı başvuru kaynağı işlevini üstlenmektedir. Bir bakıma söz konusu ortak eserlerin bir arada bulunduğu kütüphane olan bibliyografya, araştırmacının çalışacağı konu üzerindeki hazırlığının ilk aşamasında yol gösterici kılavuzdur. Böylelikle araştırmacı, kelimenin tam anlamıyla elinin altında olan bir veri tabanına sahip olur.
Bibliyografya hazırlanacak kadar eserin olması da ele alınan konunun o literatürdeki geçmişini ve yerleşmiş bir kültürünü de ortaya koyma ehliyetine haklı olarak sahiptir. Bu açıdan değerlendirildiğinde Siber Güvenlik Bibliyografyası, ülkemizdeki siber güvenlik geçmişini ve günümüzdeki ilgiyi net biçim…

Taslak Baskımız ile Esenlikler!

Siber Güvenlik Bibliyografyası kitabımızın ilk taslak baskısının görselini sizlerle paylaşabiliyor olmak büyük onur!

Ayrıca diğer kitabımız olan "Siber Mücadeleye Giriş" hakkında daha fazla bilgi ve satın almak içinse bağlantı burada: https://www.kitapyurdu.com/kitap/siber-mucadeleye-giris/451760.html

Esen ola!

Girizgah

Siber Güvenlik Bibliyografyası kitabımızın dizgi çalışması bugün tamamlanmıştır.
Kısa bir süre sonra sizlerle görselleri paylaşmayı arzuluyoruz.

Çalışmalarınızda kolaylık dileriz.